top of page

Ahşap ürünler için 'MDF kullanılan ürünler için geçerli değildir'

Doğal ahşap olmasından kaynaklı zaman içerisinde ahşapta 1 mm kadar ufalma olabilir "Fırınlanmış ahşap dahi olsa", ahşaba dayalı hava değişiminden kaynaklı zaman ile kılcal çatlaklar oluşabilir. Ahşap yatakların ölçülerinde 3-5 cm farklılık görülebilir.

Doğal ahşap olmasından kaynaklı Ahşap iz ve lekeleri kalabilir.

"Dİğer renklere istinaden özellikle beyaz renkte daha belirgindir"

SİPARİŞ onayından sonra ürün üzerinde değişiklik, ekleme ve ekstra istekler için (+) bedel uygulanacaktır.

Daha detaylı bilgi için bize Whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

Ahşap naturel isteyen müşterilerimizin bilmesi gerekenler

  1. Tamamen masif fırınlanmış ahşap kullanılmaktadır.

  2. Ağaç yüzeylerinde vernik  ya da farklı bir kimyasal bulunmamaktadır.

  3. Naturel bırakılıp yüzeyleri ince zımpara yapılarak pürüzsüzleştirilmiştir.

Kargo

Ürünü kontrol etmeden paketi teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu kağıdı imzaladıktan sonra ürünü resmi şekilde teslim almış oluyorsunuz ve kargo şirketinin rolü bu noktada bitiyor ve bu durumda kargoda oluşan hasar için bizler  yardımcı olamıyoruz.  Kargo görevlisi acelesi olduğunu söyleyebilir ve hemen gitmesi gerektiğini söyleyebilir bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın ve hatırlatın. Ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.

Eğer üründe bir hasar ve eksiklik var ise, kargo görevlisinden "HASAR TESPİT TUTANAĞI" düzenletin ve ürünü kargo görevlisine verin. Kargo şirketi bu tutanakla beraber bize kargoyu teslim etsin. Kargo paketini teslim alırken ezik ya da zedelenme var ise tutanak tutturulması gerekmektedir. Aksi halde paket açıldıktan sonra ezilme, hasar görme durumu var ise tutanak tutmazlar. Firma olarak bu noktada sorumluluk alamıyoruz (paket dışarıdan kontrol edilmeli kargo görevlisi kargoyu açmanıza izin vermeyecektir).
 
Kargo ile ilgili olumsuz bir durum ile karşılaşmamak için firma olarak İstanbul içi teslimat ve kurulumu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz (istanbulun bazı ulaşım noktaları bunun dışında bırakılmıştır. Sipariş aşamasında satış ekibimiz adres bilginiz ile birlikte bu bilgiyi öncesinde paylaşmaktadır.).

 

logo-whatsapp-png-46067.png

Whatsapp Destek
+90 552 657 58-53

bottom of page