TAŞIMA POLıTıKASI

Yatak yapım süreci max. 20 is günüdür. Türkiye'nin her noktasına kargo seçeneğimiz mevcuttur. Istanbul içi ürün kurulum ve teslimatı bizim tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır. ( Istanbul içi bazı ulaşım noktaları hariç tutulmuştur. Sipariş aşamasında adres bilgisi sizden istenmekte detaylı bilgi verilmektedir )

Detaylı bilgi için iletisime geçiniz.

Kargo: Modelin boyutuna ve agırlıgına baglı olarak degisebileceginden, gönderim bedeli için özel siparis istenmesi gerekmektedir.

GERı ıADE POLıTıKASI

Ürünlerimiz müşterilerimizin isteği ve talebi doğrultusunda tasarlanıp ve dizayn edilmektedir.

Belirtilen siparişler müşterilerimizin kişisel istekleri, ihtiyaçları, boyutlarına vs. göre uygulama yapılmaktadır.

Özel Üretim olduğu için iade ve degişim kesinlikle yoktur.

%100 dogal ahşap olan ürünlerimizde her ürün altında belirtilen ÖNEMLI NOT KISMI okunmuş ve kabul edilmiş sayılmaktadır. Ayrıca her ürün satışında bu bilgiler müşteriye anlatılmakta onay alınmaktadır. 

Bazı özel nedenlerden dolayı iade alınan ürünlerimizde ücretsiz olarak verilen taşıma, kurulum, diger (işçilik) maliyetleri alınan toplam tutar üzerinden düşülerek geri iadesi yapılmaktadır.  Bu bedel Montessori İstanbul tarafından ürünün boyut, ağırlık ve yapılan işçiliğe göre belirlenmektedir.

Siparişleriniz veya ürün ile ilgili bir problem ile karşılaşıldıgı vakit bize +90 505-075-59-88 Whatsapp destek hattından iletişime geçilmesi gerekmektedir.