top of page
TAŞIMA POLİTİKASI

Yatak yapım süreci max. 20 is günüdür. Türkiye'nin her noktasına kargo seçeneğimiz mevcuttur. Istanbul içi ürün kurulum ve teslimatı bizim tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır. ( Istanbul içi bazı ulaşım noktaları hariç tutulmuştur. Sipariş aşamasında adres bilgisi sizden istenmekte detaylı bilgi verilmektedir )

Detaylı bilgi için iletisime geçiniz.

Kargo: Modelin boyutuna ve ağırlığına baglı olarak değisebileceğinden, gönderim bedeli için özel sipariş istenmesi gerekmektedir.

GERİ İADE POLİTİKASI

Ürünlerimiz müşterilerimizin isteği ve talebi doğrultusunda tasarlanıp ve dizayn edilmektedir.

Belirtilen siparişler müşterilerimizin kişisel istekleri, ihtiyaçları, boyutlarına vs. göre uygulama yapılmaktadır.

Özel üretim olduğu için iade ve değişim kesinlikle yoktur.

%100 doğal ahşap olan ürünlerimizde her ürün altında belirtilen ÖNEMLI NOT KISMI okunmuş ve kabul edilmiş sayılmaktadır. Ayrıca her ürün satışında bu bilgiler müşteriye anlatılmakta onay alınmaktadır. 

Bazı özel nedenlerden dolayı iade alınan ürünlerimizde ücretsiz olarak verilen taşıma, kurulum, diğer (işçilik) maliyetleri alınan toplam tutar üzerinden düşülerek geri iadesi yapılmaktadır.  Bu bedel Montessori İstanbul tarafından ürünün boyut, ağırlık ve yapılan işçiliğe göre belirlenmektedir.

Siparişleriniz veya ürün ile ilgili bir problem ile karşılaşıldığı vakit bize +90 552-657-58-53 Whatsapp destek hattından iletişime geçilmesi gerekmektedir.

bottom of page