0
TASIMA POLITIKASI

Yatak yapım süreci max. 20 is günüdür. Türkiye'nin her noktasına kargo seçeneğimiz mevcuttur. Istanbul içi ürün kurulum ve teslimatı bizim tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır. ( Istanbul içi bazı ulaşım noktaları hariç tutulmuştur. Sipariş aşamasında adres bilgisi sizden istenmekte detaylı bilgi verilmektedir )

Detaylı bilgi için iletisime geçiniz.

Kargo: Modelin boyutuna ve agırlıgına baglı olarak degisebileceginden, gönderim bedeli için özel siparis istenmesi gerekmektedir.

GERI IADE POLITIKASI

Ürünlerimiz müsterilerimizin istegi ve talebi dogrultusunda tasarlanıp ve dizayn edilmektedir.

Belirtilen siparişler müsterilerimizin kişisel istekleri, ihtiyaçları, boyutlarına vs. göre uygulama yapılmaktadır.

Özel Üretim oldugu için iade ve degişim kesinlikle yoktur.

%100 dogal ahşap olan ürünlerimizde her ürün altında belirtilen ÖNEMLI NOT KISMI okunmuş ve kabul edilmiş sayılmaktadır. Ayrıca her ürün satışında bu bilgiler müşteriye anlatılmakta onay alınmaktadır. 

Bazı özel nedenlerden dolayı iade alınan ürünlerimizde ücretsiz olarak verilen taşıma, kurulum, diger (işçilik) maliyetleri alınan toplam tutar üzerinden düşülerek geri iadesi yapılmaktadır.  Bu bedel Atölye Ahşap tarafından ürünün boyut, agırlık ve yapılan işçilige göre belirlenmektedir.

Siparişleriniz veya ürün ile ilgili bir problem ile karşılaşıldıgı vakit bize +90 505-075-59-88 Whatsapp destek hattından iletişime geçilmesi gerekmektedir.